Klasztor i kościół OO. Bernardynów pw. Wniebowzięcia N.M.P.




XXXIII Niedziela Zwykł 15.XI.2015r




1.    Za tydzień, 22 listopada, po Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się w świątyni spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

2.    W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie na plebanii Kręgu Biblijnego.  

3.    Składam serdeczne podziękowanie Parafianom z ul Laskowskiego za przygotowanie świątyni parafialnej na Dzień Pański. Do pomocy w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam parafian z ul. Kujawskiej.

4.    Za tydzień, w ramach bezpośredniego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, młodzież z naszej parafii przygotowująca się do spotkania z Ojcem Święty Franciszkiem, rozprowadzać będzie świece „Misericordia” w cenie 5 zł za sztukę. Pozyskany w ten sposób fundusz umożliwi jej zakup pakietów pielgrzyma.

5.    Dzisiaj po Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się w świątyni spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania Natomiast po Mszy św. o godz. 16.00, na plebanii, odbędzie się spotkanie z lektorami oraz tymi, którzy pragną podjąć posługę lektora.
 
6.    Polecam lekturę prasy katolickiej. W „Przewodniku Katolickim” polecam art. Tomasza Budnikowskiego pt: „Wszyscy ulegliśmy propagandzie”, wspominający list biskupów polskich do biskupów niemieckich po II wojnie światowej.  


Autor: ks. Proboszcz

Dodano: 2015-11-15 07:35:56

Baner