XXXIII Niedziela Zwykła 17.XI.2019r

1. Wczoraj, 16 listopada, zmarł w szpitalu we Włocławku Ks. Bp Bronisław Dembowski.

2. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. Do pomocy w przygotowaniu świątyni zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00 mieszkańców ul. Narutowicza. .

4. Polecam prasę katolicką: „L’Osservatore Romano” i „Idziemy”; w tygodniku „Idziemy” szczególnie art. Jana Czarnka pt: „Ksiądz, dziennikarz i społecznik”.

Dodano: 2019-11-17 07:35:52

XXXIII Niedziela Zwykła 17.XI.2019r

2. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

Dodano: 2019-11-17 07:35:52